Kurtki Twiga Softshell

Kurtki Twiga - Softshell z kapturem dla Mam noszących w chuście lub nosidełku

kurtka twiga kurtki twiga kurtka twiga softshell twiga softshell
kurtka twiga softshell twiga softshell

Czy myślałaś o tym jak się ubierać w zimne dni kiedy nosisz swojego maluszka w chuście lub nosidełku? Chcesz zadbać o Twój komfort, a jednocześnie mieć pewność, że Twoje dziecko nie zmarznie. Poznaj kurtkę TWIGA dla Mam noszących w chuście lub nosidełku. Kurtka posiada także odpinane kaptury dla Mamy i dziecka. Oraz chroniące ręce mamy półrękawiczki.

 

* możliwość noszenia dziecka z przodu lub z tyłu dzięki dwóm wpinanym w zamek panelom

* wodoodporność do 8000 mm

* paroprzepuszczalność 3000 g/m2

* zewnętrzny materiał typu softshell z powłoką zabezpieczającą przed wilgocią

* wewnątrz doskonałej jakości micropolar (140 g/m2)

* pomiędzy warstwami oddychająca membrana

Więcej informacji...

Kurtka TWIGA została zaprojektowana z myślą o Tobie, możesz w niej chodzić na co dzień, możesz ją także zakładać kiedy nosisz swoje dziecko w chuście. Jest to wygodny sposób na spacerowanie w chłodne dni razem z maluszkiem w chuście. Ze względu na długość jest to jednocześnie elegancki płaszczyk.

Zastanawiasz się dlaczego akurat softshell?
Dlatego, że jest to świetna tkanina o bardzo dobrych parametrach, jest jednocześnie wodoodporna i oddychająca dzięki membranie znajdującej się pomiędzy warstwami. Poczujesz w niej komfort termiczny, a jednocześnie podczas uprawiania sportu będzie odprowadzana wilgoć na zewnątrz. Próbowałaś już nordic walking z dzieckiem w chuście? Jeszcze nie? Zatem spróbuj w kurtce TWIGA ;)

Funkcjonalność przede wszystkim.
Kurtkę TWIGA bardzo szybko można założyć i ściągnąć. Dzięki wpinanym w zamek panelom masz możliwość noszenia kurtki z dzieckiem z przodu i na plecach. Kurtka TWIGA jest zaprojektowana tak by było Wam wygodnie, jednocześnie efekt końcowy jest taki, że dobrze się w niej czujecie i super wyglądacie :)

Jakość.
Wiem, że to nie jest tani produkt... Jednak za ceną stoi wysoka jakość materiału, z którego uszyta jest kurtka z dbałością o każdy szczegół. Moim powodem do dumy jest także to, że została wyprodukowana w Polsce.

UWAGA !!!

Prowadzimy sprzedaż kurtek TWIGA softsell.

Cena 580 PLN

Jeżeli nie jesteś pewna czy będziesz dobrze wyglądać/czuć się w kurtce TWIGA - przyjdź, wypożycz i jak będziesz pewna KUP !

Koszty wypożyczenia odliczymy od ceny kurtki !*

*do kwoty 50 pln

Wypożycz Cennik Kup