Nosidełka LennyLamb

Nosidełka ergonomiczne firmy LennyLamb

nosidełka ergonomiczne LennyLamb

Nosidełka Ergonomiczne LennyLamb umożliwia noszenie dzieci samodzielnie siadających o wadze od 6 kg (od rozmiaru ubranka 74) do 20 kg w wersji babysize i od 10 kg (ubranka rozmiar 86) do 20 kg w wersji toddler, zarówno z przodu, jak i na plecach. Posiada miękki panel, wykonany z tkaniny chustowej, który zapewnia ułożenie nóżek dziecka w pozycji fizjologicznej żabki i dostosowuje się do naturalnych, fizjologicznych krzywizn dziecka.

Nosidełko Ergonomiczne LennyLamb dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi klamer i pasów zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała dziecka i rodzica. - zrobione z tkanin z przędzy najwyższej jakości, do produkcji tkaniny używane są jedynie przędze i barwniki posiadające certyfikat Oko-tekst standard 100 - wyprodukowane w Polsce - bezpieczna trzypunktowa klamra uniemożliwiająca przypadkowe odpięcie - możliwość regulacji pasów ramiennych w czterech miejscach - regulowany kapturek, który dzięki wszytym gumkom, można dopasować do dziecka - idealnie wyprofilowany panel, miękkie wypełnienia pasów i boków

Wymiary produktu:

• panel: 40 cm wysokości, 32-35 cm szerokości - babysize

• panel: 48 cm wysokości, 38-45 cm szerokości - toddler

UWAGA !!!

Prowadzimy sprzedaż nosidełek ergonomicznych firmy LennyLamb.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ

Jeżeli nie jesteś pewny(a) czy nosidełko sprawdzi się dla Twojego malucha - przyjdź, wypożycz i jak będziesz pewny(a) KUP !

Koszty wypożyczenia odliczymy od ceny nowego nosidełka ! *
*nie więcej niż 100 PLN; promocja nie dotyczy nosidełek LennyLamb z serii "Moje Pierwsze", "Moje Drugie" 

Wypożycz Cennik Kup